Kostium Kapitan Piratów Deluxe

SKU
W753
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

W tym eleganckim i wykonanym z najlepszych materiałów przebraniu będziesz najlepszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać, a niewiasty z chęcią wejdą na pokład twojego statku.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym eleganckim i wykonanym z najlepszych materiałów przebraniu będziesz najlepszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać, a niewiasty z chęcią wejdą na pokład twojego statku. Chociaż na jedną noc posmakuj życia wilka morskiego. Niech szczęk szabli i huk armat staną się nieodłączną częścią Twojego wieczoru. Za zdobyte złoto dostarcz butelek najlepszego rumu dla wszystkich imprezowiczów. Na balu pirackim nie bądź zwykłym korsarzem, stań się ich prawdziwym dowódcą w stroju kapitana.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan Piratów Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!