Kostium Dziecięcy Józef Brązowy

SKU
W266
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań obrońcą małego Jezusa i wraz z jego matką- Maryją znajdźcie mu wygodną stajenkę w Betlejem, w którym bezpiecznie i w otoczeniu zwierząt będzie mógł przyjść na świat.

Zostań obrońcą małego Jezusa i wraz z jego matką- Maryją znajdźcie mu wygodną stajenkę w Betlejem, w którym bezpiecznie i w otoczeniu zwierząt będzie mógł przyjść na świat. Wypatruj zbliżających się z daleka wędrownych króli, a na niebie spadającej gwiazdy. Strój nadaje się na przedstawienia i jasełka. Doskonałe przebranie na jasełkowe przedstawienie oraz świąteczną wieczerze. Obudzisz we wszystkich ludziach na widowni troskę oraz przy świątecznym stole - dobro i odkryj magię świąt Bożego Narodzenia. Ugość strudzonych drogą podróżnych,  którzy przybieżeli do Betlejem chwalić cześć małego Jezusa.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Józef Brązowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!