Kostium Dziecięcy Józef Brązowy

SKU
W266
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań obrońcą małego Jezusa i wraz z jego matką- Maryją znajdźcie mu wygodną stajenkę w Betlejem, w którym bezpiecznie i w otoczeniu zwierząt będzie mógł przyjść na świat.

Zostań obrońcą małego Jezusa i wraz z jego matką- Maryją znajdźcie mu wygodną stajenkę w Betlejem, w którym bezpiecznie i w otoczeniu zwierząt będzie mógł przyjść na świat. Wypatruj zbliżających się z daleka wędrownych króli, a na niebie spadającej gwiazdy. Strój nadaje się na przedstawienia i jasełka. Doskonałe przebranie na jasełkowe przedstawienie oraz świąteczną wieczerze. Obudzisz we wszystkich ludziach na widowni troskę oraz przy świątecznym stole - dobro i odkryj magię świąt Bożego Narodzenia. Ugość strudzonych drogą podróżnych,  którzy przybieżeli do Betlejem chwalić cześć małego Jezusa.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Józef Brązowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!