Kostium Dziecięcy Józef

SKU
W267
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na przedstawienia jasełkowe. Zostań Józefem i wraz z Maryją połóżcie małego Jezuska w żłóbku w Betlejem.

Przebranie idealne na przedstawienia jasełkowe. Zostań Józefem i wraz z Maryją połóżcie małego Jezuska w żłóbku w Betlejem. Niech opiekują się nim zwierzęta i anioły. Niech Trzej Królowie przyjdą z darami, a pasterze śpiewają pieśni na jego cześć. Zaopiekuj się swoją nową rodziną. Przyjmij drogocenne dary od strudzonych i zmęczonych wędrowców, mieszkańców oraz Trzech Króli, którzy przeszli wiele kilometrów by zobaczyć małego Jezusa. Wspólnie śpiewajcie pieśni ku czci Jezusa i sprawcie by we wszystkich ludziach na całym świecie obudziła się magia świąt Bożego Narodzenia.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Józef
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!