Kostium Dziecięcy Józef

SKU
W267
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na przedstawienia jasełkowe. Zostań Józefem i wraz z Maryją połóżcie małego Jezuska w żłóbku w Betlejem.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przebranie idealne na przedstawienia jasełkowe. Zostań Józefem i wraz z Maryją połóżcie małego Jezuska w żłóbku w Betlejem. Niech opiekują się nim zwierzęta i anioły. Niech Trzej Królowie przyjdą z darami, a pasterze śpiewają pieśni na jego cześć. Zaopiekuj się swoją nową rodziną. Przyjmij drogocenne dary od strudzonych i zmęczonych wędrowców, mieszkańców oraz Trzech Króli, którzy przeszli wiele kilometrów by zobaczyć małego Jezusa. Wspólnie śpiewajcie pieśni ku czci Jezusa i sprawcie by we wszystkich ludziach na całym świecie obudziła się magia świąt Bożego Narodzenia.