Kostium Dziecięcy Józef

SKU
W267
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na przedstawienia jasełkowe. Zostań Józefem i wraz z Maryją połóżcie małego Jezuska w żłóbku w Betlejem.

Przebranie idealne na przedstawienia jasełkowe. Zostań Józefem i wraz z Maryją połóżcie małego Jezuska w żłóbku w Betlejem. Niech opiekują się nim zwierzęta i anioły. Niech Trzej Królowie przyjdą z darami, a pasterze śpiewają pieśni na jego cześć. Zaopiekuj się swoją nową rodziną. Przyjmij drogocenne dary od strudzonych i zmęczonych wędrowców, mieszkańców oraz Trzech Króli, którzy przeszli wiele kilometrów by zobaczyć małego Jezusa. Wspólnie śpiewajcie pieśni ku czci Jezusa i sprawcie by we wszystkich ludziach na całym świecie obudziła się magia świąt Bożego Narodzenia.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Józef
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!