Kostium Dziecięcy Indianin Brązowy

SKU
W379
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocze przebranie dla każdego małego, czerwonoskórego wojownika Apaczy. Weź łuk i strzały i wyruszaj na łowy, aby wieczorem zjeść mięso bizona prosto z ogniska. Zaprzyjaźnij się z Pocahontas i wraz z nią i bladymi twarzami wyrusz w podróż do Nowej Ziemi.

Urocze przebranie dla każdego małego, czerwonoskórego wojownika Apaczy. Weź łuk i strzały i wyruszaj na łowy, aby wieczorem zjeść mięso bizona prosto z ogniska. Zaprzyjaźnij się z Pocahontas i wraz z nią i bladymi twarzami wyrusz w podróż do Nowej Ziemi. Nie zapomnij o swoim wiernym mustangu, który towarzyszył Ci w wielu przygodach. Doskonałe przebranie by poczuć się jak prawdziwy waleczny Indianin na szkolnym przedstawieniu lub kolorowym niczym pióropusz - balu. Wraz ze swoim ludem śpiewaj Pieśnie przy ognisku aż do białego rana

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianin Brązowy
Twoja ocena