Kostium Dziecięcy Indianin 2

SKU
W379
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Urocze przebranie dla każdego małego, czerwonoskórego wojownika Apaczy. Weź łuk i strzały i wyruszaj na łowy, aby wieczorem zjeść mięso bizona prosto z ogniska. Zaprzyjaźnij się z Pocahontas i wraz z nią i bladymi twarzami wyrusz w podróż do Nowej Ziemi.

Urocze przebranie dla każdego małego, czerwonoskórego wojownika Apaczy. Weź łuk i strzały i wyruszaj na łowy, aby wieczorem zjeść mięso bizona prosto z ogniska. Zaprzyjaźnij się z Pocahontas i wraz z nią i bladymi twarzami wyrusz w podróż do Nowej Ziemi. Nie zapomnij o swoim wiernym mustangu, który towarzyszył Ci w wielu przygodach. Doskonałe przebranie by poczuć się jak prawdziwy waleczny Indianin na szkolnym przedstawieniu lub kolorowym niczym pióropusz - balu. Wraz ze swoim ludem śpiewaj Pieśnie przy ognisku aż do białego rana

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianin 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!