Kostium Indianin

SKU
W382
Ocena:
100%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

”Blada twarz wyglądać epicko w tym kostiumie” – to na pewno usłyszysz od prawdziwego Indianina jeżeli przebierzesz się w ten kostium. Idealny do polowania na bizony lub palenia fajki pokoju.

”Blada twarz wyglądać epicko w tym kostiumie” – to na pewno usłyszysz od prawdziwego Indianina jeżeli przebierzesz się w ten kostium. Idealny do polowania na bizony lub palenia fajki pokoju. Doskonały kostium do zabawy na plemiennych tańcach wokół wigwamu. Przebranie Indianina idealnie pasuje na imprezę w stylu dzikiego zachodu lub narodów świata. Tego kostiumu nie powstydziłby się nawet sam wódź Twojego plemienia. Pokaż wszystkim ducha walki czerwonoskórych

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Indianin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!