Kostium Indianin

SKU
W382
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

”Blada twarz wyglądać epicko w tym kostiumie” – to na pewno usłyszysz od prawdziwego Indianina jeżeli przebierzesz się w ten kostium. Idealny do polowania na bizony lub palenia fajki pokoju.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

”Blada twarz wyglądać epicko w tym kostiumie” – to na pewno usłyszysz od prawdziwego Indianina jeżeli przebierzesz się w ten kostium. Idealny do polowania na bizony lub palenia fajki pokoju. Doskonały kostium do zabawy na plemiennych tańcach wokół wigwamu. Przebranie Indianina idealnie pasuje na imprezę w stylu dzikiego zachodu lub narodów świata. Tego kostiumu nie powstydziłby się nawet sam wódź Twojego plemienia. Pokaż wszystkim ducha walki czerwonoskórych

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Indianin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!