Kostium Igrzyska Śmierci Katniss

SKU
W443
Ocena:
80%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeistocz się w nastoletnią gwiazdę filmów z trylogii Igrzyska Śmierci. Weź do ręki swój niezawodny łuk i wyrusz na walkę ze Stolicą. Niech każdy drży na myśl o starciu ze znanym i wielkim Kosogłosem. Zostań przywódcą rebelii i staw czoła prezydentowi Snowowi i jego poplecznikom. Niech we wszystkich Dystryktach zapanuje ład, porządek i równość.

Przeistocz się w nastoletnią gwiazdę filmów z trylogii Igrzyska Śmierci. Weź do ręki swój niezawodny łuk i wyrusz na walkę ze Stolicą. Niech każdy drży na myśl o starciu ze znanym i wielkim Kosogłosem. Zostań przywódcą rebelii i staw czoła prezydentowi Snowowi i jego poplecznikom. Niech we wszystkich Dystryktach zapanuje ład, porządek i równość. Spraw by ludzi czuli się bezpieczni i nie musieli brać udziału w Igrzyskach na śmierć i życie. Zachwyć wszystkich gości na imprezie o tematyce postaci z filmów.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Igrzyska Śmierci Katniss
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!