Kostium Igrzyska Śmierci Katniss

SKU
W443
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

Przeistocz się w nastoletnią gwiazdę filmów z trylogii Igrzyska Śmierci. Weź do ręki swój niezawodny łuk i wyrusz na walkę ze Stolicą. Niech każdy drży na myśl o starciu ze znanym i wielkim Kosogłosem. Zostań przywódcą rebelii i staw czoła prezydentowi Snowowi i jego poplecznikom. Niech we wszystkich Dystryktach zapanuje ład, porządek i równość.

Przeistocz się w nastoletnią gwiazdę filmów z trylogii Igrzyska Śmierci. Weź do ręki swój niezawodny łuk i wyrusz na walkę ze Stolicą. Niech każdy drży na myśl o starciu ze znanym i wielkim Kosogłosem. Zostań przywódcą rebelii i staw czoła prezydentowi Snowowi i jego poplecznikom. Niech we wszystkich Dystryktach zapanuje ład, porządek i równość. Spraw by ludzi czuli się bezpieczni i nie musieli brać udziału w Igrzyskach na śmierć i życie. Zachwyć wszystkich gości na imprezie o tematyce postaci z filmów.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Igrzyska Śmierci Katniss
Twoja ocena