Kostium Dziecięcy Hipopotam

SKU
W941
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Każde dziecko może dziś zostać ważącym kilka ton hipopotamem. Może pływać na grzbiecie po rzece. Może jeść roślinki i rybki. A wieczorem iść na przedstawienie lub balik o tematyce zwierząt lub maskotek.

Każde dziecko może dziś zostać ważącym kilka ton hipopotamem. Może pływać na grzbiecie po rzece. Może jeść roślinki i rybki. A wieczorem iść na przedstawienie lub balik o tematyce zwierząt lub maskotek. Zostań postrachem starożytnego Egiptu lub wstydliwą i wdzięczną hipopotamicą z Madagaskaru - Glorią. Jedno jest pewne, gdy już staniesz się hipopotamem zobaczysz świat z zupełnie innej perspektywy, będziesz wolny i ślamazarny na lądzie ale za to szybki i zwinny pod wodą. Po założeniu tego kostiumu na pewno podbijesz szkolny bal o tematyce zwierząt.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Hipopotam
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!