Kostium Dziecięcy Hipopotam

SKU
W941
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Każde dziecko może dziś zostać ważącym kilka ton hipopotamem. Może pływać na grzbiecie po rzece. Może jeść roślinki i rybki. A wieczorem iść na przedstawienie lub balik o tematyce zwierząt lub maskotek.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Każde dziecko może dziś zostać ważącym kilka ton hipopotamem. Może pływać na grzbiecie po rzece. Może jeść roślinki i rybki. A wieczorem iść na przedstawienie lub balik o tematyce zwierząt lub maskotek. Zostań postrachem starożytnego Egiptu lub wstydliwą i wdzięczną hipopotamicą z Madagaskaru - Glorią. Jedno jest pewne, gdy już staniesz się hipopotamem zobaczysz świat z zupełnie innej perspektywy, będziesz wolny i ślamazarny na lądzie ale za to szybki i zwinny pod wodą. Po założeniu tego kostiumu na pewno podbijesz szkolny bal o tematyce zwierząt.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Hipopotam
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!