Kostium Dziecięcy Harry Potter

SKU
W441
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przemień się w najsłynniejszego czarodzieja na świecie. Jako Harry Potter udaj się do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, gdzie razem z Ronem i Hermioną będziecie się uczyć tajników magii pod wodzą samego Dumbledora. Niech sam Lord Voldemort będzie pod wrażeniem waszych umiejętności magicznych.

Przemień się w najsłynniejszego czarodzieja na świecie. Jako Harry Potter udaj się do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, gdzie razem z Ronem i Hermioną będziecie się uczyć tajników magii pod wodzą samego Dumbledora. Niech sam Lord Voldemort będzie pod wrażeniem waszych umiejętności magicznych. Za pomocą peleryny niewidki zwiedzaj najmroczniejsze zakamarki swojej magicznej szkoły. Stwórz swoją własną Gwardię Dumbledora i ucz innych uczniów obrony przez czarną magią i wysysającymi życie dementorami.  Oryginalny strój na filmową imprezę

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Harry Potter
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!