Kostium Dziecięcy Harry Potter

SKU
W441
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przemień się w najsłynniejszego czarodzieja na świecie. Jako Harry Potter udaj się do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, gdzie razem z Ronem i Hermioną będziecie się uczyć tajników magii pod wodzą samego Dumbledora. Niech sam Lord Voldemort będzie pod wrażeniem waszych umiejętności magicznych.

Przemień się w najsłynniejszego czarodzieja na świecie. Jako Harry Potter udaj się do szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, gdzie razem z Ronem i Hermioną będziecie się uczyć tajników magii pod wodzą samego Dumbledora. Niech sam Lord Voldemort będzie pod wrażeniem waszych umiejętności magicznych. Za pomocą peleryny niewidki zwiedzaj najmroczniejsze zakamarki swojej magicznej szkoły. Stwórz swoją własną Gwardię Dumbledora i ucz innych uczniów obrony przez czarną magią i wysysającymi życie dementorami.  Oryginalny strój na filmową imprezę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Harry Potter
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!