Kostium Grecka Dama

SKU
W1099
Ocena:
100%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Stań się najpiękniejszą greczynką. Bądź gwiazdą na balu godną Olimpu. W tym stroju możesz dorównać nawet samej Afrodycie.

Stań się najpiękniejszą greczynką.  Bądź gwiazdą na balu godną Olimpu. W tym stroju możesz dorównać nawet samej Afrodycie. Uświetnij najbardziej wystawną grecką ucztę swoją obecnością i powal wszystkich jej uczestników swoją przepiękną suknią. Nawet najsurowszy grecki bóg nie oprze się Twoim wdziękom. Przenieś się w czasy antycznej Grecji i weź udział w boskiej uczcie na Olimpie. Kostium greckiej damy to idealny strój na każdą imprezę w stylu greckim.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Grecka Dama
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!