Kostium Grecka Dama

SKU
W1099
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Stań się najpiękniejszą greczynką. Bądź gwiazdą na balu godną Olimpu. W tym stroju możesz dorównać nawet samej Afrodycie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się najpiękniejszą greczynką.  Bądź gwiazdą na balu godną Olimpu. W tym stroju możesz dorównać nawet samej Afrodycie. Uświetnij najbardziej wystawną grecką ucztę swoją obecnością i powal wszystkich jej uczestników swoją przepiękną suknią. Nawet najsurowszy grecki bóg nie oprze się Twoim wdziękom. Przenieś się w czasy antycznej Grecji i weź udział w boskiej uczcie na Olimpie. Kostium greckiej damy to idealny strój na każdą imprezę w stylu greckim.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Grecka Dama
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!