Kostium Goryl Deluxe

SKU
W939
Ocena:
100%
Wypożycz:
160,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój Goryla. Przebierz się za naczelnego z gołębim sercem i posturą byka, ale lubiącego jak inne małpy płatać figle i jeść banany. Kostium Goryla idealny na imprezę o tematyce zwierząt oraz maskotek.

Wielki i włochaty przedstawiciel zwierząt, któremu bardzo blisko do ludzi. Ma gołębie serce i posturę byka, ale tak jak inne małpy lubi płatać figle i jeść banany. Idealne przebranie na imprezę o tematyce zwierząt oraz maskotek. Wszystkie małpki czy małe czy duże lubią jeść banany i płatać figle. Jeśli pisane są Ci większe rzeczy możesz wcielić się w groźnego King Konga i siać postrach w Nowym Jorku. Możesz też użyć swojego zwierzęcego uroku, uderzyć się w klatę i zwabić wszystkie okoliczne panny. W tym włochatym kostiumie możesz też wyskoczyć na hollywoodzki bal o tematyce filmowej.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Goryl Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!