Kostium Goryl Deluxe

SKU
W939
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Strój Goryla. Przebierz się za naczelnego z gołębim sercem i posturą byka, ale lubiącego jak inne małpy płatać figle i jeść banany. Kostium Goryla idealny na imprezę o tematyce zwierząt oraz maskotek.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wielki i włochaty przedstawiciel zwierząt, któremu bardzo blisko do ludzi. Ma gołębie serce i posturę byka, ale tak jak inne małpy lubi płatać figle i jeść banany. Idealne przebranie na imprezę o tematyce zwierząt oraz maskotek. Wszystkie małpki czy małe czy duże lubią jeść banany i płatać figle. Jeśli pisane są Ci większe rzeczy możesz wcielić się w groźnego King Konga i siać postrach w Nowym Jorku. Możesz też użyć swojego zwierzęcego uroku, uderzyć się w klatę i zwabić wszystkie okoliczne panny. W tym włochatym kostiumie możesz też wyskoczyć na hollywoodzki bal o tematyce filmowej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Goryl Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!