Kostium Dziecięcy Góralka

SKU
W701
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Strój dla każdej małej góralki. W tym uroczym, ludowym przebraniu każda dziewczynka poczuje się jak mieszkanka Zakopanego. Śnieg i wysokie góry nie będą już dla niej obce.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Strój dla każdej małej góralki. W tym uroczym, ludowym przebraniu każda dziewczynka poczuje się jak mieszkanka Zakopanego. Śnieg i wysokie góry nie będą już dla niej obce. Zaplecz warkocze, nałóż sznur czerwonych korali i śpiewaj tradycyjne pieśni góralskie. W swoich nowych kierpcach zatańcz taniec zbójnicki, a na koniec dnia skosztuj gorącego oscypka przygotowanego na rozgrzanym ruszcie. Idealne przebranie na balik w stylu ludowym lub narodów świata.