Kostium Dziecięcy Góralka

SKU
W701
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Strój dla każdej małej góralki. W tym uroczym, ludowym przebraniu każda dziewczynka poczuje się jak mieszkanka Zakopanego. Śnieg i wysokie góry nie będą już dla niej obce.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój dla każdej małej góralki. W tym uroczym, ludowym przebraniu każda dziewczynka poczuje się jak mieszkanka Zakopanego. Śnieg i wysokie góry nie będą już dla niej obce. Zaplecz warkocze, nałóż sznur czerwonych korali i śpiewaj tradycyjne pieśni góralskie. W swoich nowych kierpcach zatańcz taniec zbójnicki, a na koniec dnia skosztuj gorącego oscypka przygotowanego na rozgrzanym ruszcie. Idealne przebranie na balik w stylu ludowym lub narodów świata.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Góralka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!