Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Gorączka Lodu Anna

SKU
W147
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań Anną z krótkometrażowego filmu Disneya "Gorączka Lodu" i baw się świetnie na imprezie urodzinowej, którą zorganizowała dla Ciebie siostra Elsa, Kristoff oraz przezabawny bałwan Olaf.

Zostań Anną z krótkometrażowego filmu Disneya "Gorączka Lodu" i baw się świetnie na imprezie urodzinowej, którą zorganizowała dla Ciebie siostra Elsa, Kristoff oraz przezabawny bałwan Olaf. Ciesz się zakończoną zimą i zapleć w swoje włosy świeżo ścięte kwiaty. Wraz z przyjaciółmi opalaj się pod pięknym słońcem popijając kolorowe koktajle. Wraz z ukochanym Kristoffem połóż się na polanie i obserwuj maszerujące w różnych kształtach chmury. Nie zapomnij o zaproszeniu gości na swoje szalone urodziny. Strój idealnie pasujący na bal o bajkowej tematyce jak i przedstawienie na pierwsze dni wiosny

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Gorączka Lodu Anna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!