Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Gorączka Lodu Anna

SKU
W147
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań Anną z krótkometrażowego filmu Disneya "Gorączka Lodu" i baw się świetnie na imprezie urodzinowej, którą zorganizowała dla Ciebie siostra Elsa, Kristoff oraz przezabawny bałwan Olaf.

Zostań Anną z krótkometrażowego filmu Disneya "Gorączka Lodu" i baw się świetnie na imprezie urodzinowej, którą zorganizowała dla Ciebie siostra Elsa, Kristoff oraz przezabawny bałwan Olaf. Ciesz się zakończoną zimą i zapleć w swoje włosy świeżo ścięte kwiaty. Wraz z przyjaciółmi opalaj się pod pięknym słońcem popijając kolorowe koktajle. Wraz z ukochanym Kristoffem połóż się na polanie i obserwuj maszerujące w różnych kształtach chmury. Nie zapomnij o zaproszeniu gości na swoje szalone urodziny. Strój idealnie pasujący na bal o bajkowej tematyce jak i przedstawienie na pierwsze dni wiosny

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Gorączka Lodu Anna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!