Kostium Gangster

SKU
W1167
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Nie ma rzeczy nie do wykonania, a w tym przebraniu budzisz powszechny respekt. Z pewnością nikt nie będzie miał na tyle odwagi by oszukać Cię w kasynie

Nie ma rzeczy nie do wykonania, a w tym przebraniu budzisz powszechny respekt.  Z pewnością nikt nie będzie miał na tyle odwagi by oszukać Cię w kasynie Nasuń kapelusz na głowę i wyrusz na ulice Nowego Jorku w czasach prohibicji. Nie zapomnij o swoim pistolecie, w końcu nigdy nie wiesz, czy Twoi konkurenci nie będą chcieli odebrać Ci życia w porachunkach między waszymi rodzinami. Gdy z nimi wygrasz staniesz się najpotężniejszym bossem w mieście. W tym kostiumie będziesz mógł udać się na gangsterską imprezę w stylu lat 20.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gangster
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!