Kostium Gangster

SKU
W1167
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Nie ma rzeczy nie do wykonania, a w tym przebraniu budzisz powszechny respekt. Z pewnością nikt nie będzie miał na tyle odwagi by oszukać Cię w kasynie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Nie ma rzeczy nie do wykonania, a w tym przebraniu budzisz powszechny respekt.  Z pewnością nikt nie będzie miał na tyle odwagi by oszukać Cię w kasynie Nasuń kapelusz na głowę i wyrusz na ulice Nowego Jorku w czasach prohibicji. Nie zapomnij o swoim pistolecie, w końcu nigdy nie wiesz, czy Twoi konkurenci nie będą chcieli odebrać Ci życia w porachunkach między waszymi rodzinami. Gdy z nimi wygrasz staniesz się najpotężniejszym bossem w mieście. W tym kostiumie będziesz mógł udać się na gangsterską imprezę w stylu lat 20.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gangster
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!