Kostium Elmo

SKU
W124
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Kostium Elmo to idealne przebranie dla wszystkich wielbicieli Ulicy Sezamkowej. Elmo to uroczy, czerwony pluszak, pełen ciepła i poczucia humoru. Przyjaciel Ciasteczkowego Potwora i Wielkiego Ptaka, z którymi od lat bawią dzieci.

Kostium Elmo to idealne przebranie dla wszystkich wielbicieli Ulicy Sezamkowej. Elmo to uroczy, czerwony pluszak, pełen ciepła i poczucia humoru. Przyjaciel Ciasteczkowego Potwora i Wielkiego Ptaka, z którymi od lat bawią dzieci. Kostium nadaje się na zabawę zarówno w gronie dorosłych jak i dzieci. Rozbaw wszystkie dzieci w okolicy w kostiumie Elmo. Zabawnym tańcem i wygibasami podbij serca rówieśników i wiernych fanów Ulicy Sezamkowej. Nie zapomnij wziąć ze sobą swoich wiernych przyjaciół bez których zabawa staje się nudna. Idealny strój by wprowadzić na imprezę nieco dziecięcej radości

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Elmo
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!