Kostium Dziecięcy Elf Zielony

SKU
W263
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocze przebranie dla każdego małego skrzata. Dzisiaj twoje dziecko może zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i w zimnej Laponii, w fabryce tworzyć zabawki dla grzecznych dzieci.

Urocze przebranie dla każdego małego skrzata. Dzisiaj twoje dziecko może zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i w zimnej Laponii, w fabryce tworzyć zabawki dla grzecznych dzieci. Być może w Wigilię sam znajdzie pod choinka prezent dla siebie, który otrzyma za pomoc. Idealny strój na świąteczne, mikołajkowe przedstawienie jak i dzień Świętego Patryka. Pomóż zapakować Świętemu Mikołajowi jego magiczne sanie w kolorowe, ręcznie robione prezenty, a na koniec wraz z innymi Elfami urządź bajeczny bal, o którym będzie głośno w całym biegunie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Elf Zielony
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!