Kostium Elf Damski

SKU
W262
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

W kostiumie Pani Elfa doskonale wpasujesz się w świąteczny klimat. Polecamy również na rozmowę kwalifikacyjną do fabryki zabawek.

W kostiumie Pani Elfa doskonale wpasujesz się w świąteczny klimat. Polecamy również na rozmowę kwalifikacyjną do fabryki zabawek. Cały rok twórz pełne magii, kolorowe zabawki dla grzecznych dzieci. A gdy tylko Święty Mikołaj wyruszy w długą drogę zrób w jego domu wraz z innymi Elfami zasłużoną imprezę, na której lukrowe cukierki będą niczym magiczny pył, a kolorowe koktajle będą lały się strumieniami. Posprzątaj wszystko przed jego powrotem, a z pewnością za rok zrobicie powtórkę z balu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Elf Damski
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!