Kostium Elf Damski

SKU
W262
Ocena:
100%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W kostiumie Pani Elfa doskonale wpasujesz się w świąteczny klimat. Polecamy również na rozmowę kwalifikacyjną do fabryki zabawek.

W kostiumie Pani Elfa doskonale wpasujesz się w świąteczny klimat. Polecamy również na rozmowę kwalifikacyjną do fabryki zabawek. Cały rok twórz pełne magii, kolorowe zabawki dla grzecznych dzieci. A gdy tylko Święty Mikołaj wyruszy w długą drogę zrób w jego domu wraz z innymi Elfami zasłużoną imprezę, na której lukrowe cukierki będą niczym magiczny pył, a kolorowe koktajle będą lały się strumieniami. Posprzątaj wszystko przed jego powrotem, a z pewnością za rok zrobicie powtórkę z balu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Elf Damski
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!