Kostium Dziewczyna Disco Z Lat 70

SKU
W1165
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wbij się w ten oldshool’owy kombinezon. Spraw by falbany żyły własnym życiem i tańczyły do kultowych rytmów tamtych lat.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wbij się w ten oldshool’owy kombinezon. Spraw by falbany żyły własnym życiem i tańczyły do kultowych rytmów tamtych lat. Przetańcz całą noc i zwróć na siebie uwagę wszystkich współimprezowiczów. Błyszczący kombinezon będzie odbijał światło rzucane przez dyskotekową kulę. Przenieś się w czasy szalonych klimatów dyskotekowych i niepowtarzalnej muzyki disco. W tym stroju zostaniesz królową każdego parkietu i rozkręcisz każdą zabawę w klimacie lat 60 i 70-tych.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!