Kostium Dziewczyna Al'A Capone Czarna

SKU
W29
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Czarna sukienka typu midi w urocze różowe paseczki, idealnie nadaje się na każdą imprezę gangsterską oraz w stylu lat 20’ i 30’. Dopasowana sukienka będzie wspaniale wyglądać na każdej z Pań.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Czarna sukienka typu midi w urocze różowe paseczki, idealnie nadaje się na każdą imprezę gangsterską oraz w stylu lat 20’ i 30’.  Dopasowana sukienka będzie wspaniale wyglądać na każdej z Pań. Strój spełniający wszystkie kryteria by zostać dziewczyną słynnego Al'a Capone. Miej własnego szofera, wielką willę, najdroższe samochody, prywatną ochronę i pal oryginalny tytoń przywożony specjalnie dla Ciebie. Zostań okrzyknięta królową każdej imprezy i spraw by nikomu nie zabrakło szampana równie cennego jak złoto.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Al'A Capone Czarna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!