Kostium Dziecięcy Króliczek

SKU
W1269
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Przeistocz się w pluszowego króliczka i zamieszkaj z ukochanym właścicielem lub kicaj na wolności. Dbaj o swoje białe futerko i często chrup zdrową marcheweczkę. Twoje długie uszka i zgrabniutki ogonek to Twoje znaki rozpoznawcze. Pohasaj na łonie natury i korzystaj z uroków jaki daje życie królika. Warto jednak wcześniej poćwiczyć, życie w podskokach nie jest łatwe. Kostium białego króliczka świetnie sprawdzi się na imprezie o tematyce zwierzątek lub pozwoli Ci wcielić się w rolę na przedstawieniu przedszkolnym.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Króliczek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!