Kostium Dziecięcy Alicja W Krainie Czarów

SKU
W1272
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Każdy z Nas chciałby wyruszyć w podróż do magicznej krainy pełnej czarów, kolorowych zmniejszających lub zwiększających eliksirów oraz mówiących zwierząt i ciekawych roślin. W wyjątkowym kostiumie Alicji z Krainy Czarów poznasz Szalonego Kapelusznika, Białego Królika oraz wdasz się w niezapomnianą dyskusję z Kotem – Dziwakiem. Unikaj królowej Kier, która w całej magicznej krainie najlepiej gra w

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Każdy z Nas chciałby wyruszyć w podróż do magicznej krainy pełnej czarów, kolorowych zmniejszających lub zwiększających eliksirów oraz mówiących zwierząt i ciekawych roślin. W wyjątkowym kostiumie Alicji z Krainy Czarów poznasz Szalonego Kapelusznika, Białego Królika oraz wdasz się w niezapomnianą dyskusję z Kotem – Dziwakiem.  Unikaj królowej Kier, która w całej magicznej krainie najlepiej gra w krykieta i robi najbardziej wystawne bale, ale również jako jedyna chce wszystko skrócić o głowę.  Nasz kostium zapewni komfort w tej pełnej przygód podróży oraz zapewni niezapomniane wrażenia podczas zwiedzania magicznej krainy.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!