Kostium Dziecięcy Alicja W Krainie Czarów

SKU
W1272
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Każdy z Nas chciałby wyruszyć w podróż do magicznej krainy pełnej czarów, kolorowych zmniejszających lub zwiększających eliksirów oraz mówiących zwierząt i ciekawych roślin. W wyjątkowym kostiumie Alicji z Krainy Czarów poznasz Szalonego Kapelusznika, Białego Królika oraz wdasz się w niezapomnianą dyskusję z Kotem – Dziwakiem. Unikaj królowej Kier, która w całej magicznej krainie najlepiej gra w

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Każdy z Nas chciałby wyruszyć w podróż do magicznej krainy pełnej czarów, kolorowych zmniejszających lub zwiększających eliksirów oraz mówiących zwierząt i ciekawych roślin. W wyjątkowym kostiumie Alicji z Krainy Czarów poznasz Szalonego Kapelusznika, Białego Królika oraz wdasz się w niezapomnianą dyskusję z Kotem – Dziwakiem.  Unikaj królowej Kier, która w całej magicznej krainie najlepiej gra w krykieta i robi najbardziej wystawne bale, ale również jako jedyna chce wszystko skrócić o głowę.  Nasz kostium zapewni komfort w tej pełnej przygód podróży oraz zapewni niezapomniane wrażenia podczas zwiedzania magicznej krainy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Alicja W Krainie Czarów
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!