Kostium Dziecięcy Diabełek

SKU
W545

W tym uroczym stroju diabełka, każda dziewczynka będzie mogła psocić i robić rodzicom kawały. Razem z rodzeństwem i znajomymi może też chodzić od domu do domu podczas nocy Halloween i zbierać cukierki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym uroczym stroju diabełka, każda dziewczynka będzie mogła psocić i robić rodzicom kawały. Razem z rodzeństwem i znajomymi może też chodzić od domu do domu podczas nocy Halloween i zbierać cukierki. Niech w jeden wieczór  wszystkie grzeszki ujdą Ci płazem. Zostań prawdziwą królową podziemnego świata i rozkaż zagrzać dla siebie wodę w wielkim kotle i zmuś swoich poddanych do robienia bąbelków niczym w jacuzzi. Wykorzystaj swoją władzę, bo gdy tylko nadejdzie świt nie będziesz miała już władzy w podziemnym świecie

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!