Kostium Dziecięcy Diabeł Lucyfer

SKU
W543
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tym stroju, każde dziecko przeistoczy się w małego, złośliwego diabełka. Zostań władcą całego piekła, dźgaj trójzębem diabełki, aby pracowały szybciej i sprawdź czy ogień pod kotłami jest wystarczająco gorący.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju, każde dziecko przeistoczy się w małego, złośliwego diabełka. Zostań władcą całego piekła, dźgaj trójzębem diabełki, aby pracowały szybciej i sprawdź czy ogień pod kotłami jest wystarczająco gorący. Idealny strój na każdą imprezę Halloween. Sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy ognisty król podziemnego świata. Spraw by ludzie drżeli na spotkanie z Tobą, a każdy drżał na widok otwierających się, gorących wrót do piekieł 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Diabeł Lucyfer
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!