Kostium Dziecięcy Diabeł Lucyfer

SKU
W543
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym stroju, każde dziecko przeistoczy się w małego, złośliwego diabełka. Zostań władcą całego piekła, dźgaj trójzębem diabełki, aby pracowały szybciej i sprawdź czy ogień pod kotłami jest wystarczająco gorący.

W tym stroju, każde dziecko przeistoczy się w małego, złośliwego diabełka. Zostań władcą całego piekła, dźgaj trójzębem diabełki, aby pracowały szybciej i sprawdź czy ogień pod kotłami jest wystarczająco gorący. Idealny strój na każdą imprezę Halloween. Sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy ognisty król podziemnego świata. Spraw by ludzie drżeli na spotkanie z Tobą, a każdy drżał na widok otwierających się, gorących wrót do piekieł 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Diabeł Lucyfer
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!