Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Maul

SKU
W430
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako Darth Maul walcz po Ciemnej Stronie Mocy, ramię w ramię z samym Lordem Vaderem. Stwórzcie wspólnie Gwiazdę Śmierci, a potem ruszajcie na podbój całej galaktyki. Wyciągnij nauki ze szkoleń twojego mistrza Dartha Sidiusa, bierz do ręki swój miecz świetlny i w drogę.

Jako Darth Maul walcz po Ciemnej Stronie Mocy, ramię w ramię z samym Lordem Vaderem. Stwórzcie wspólnie Gwiazdę Śmierci, a potem ruszajcie na podbój całej galaktyki. Wyciągnij nauki ze szkoleń twojego mistrza Dartha Sidiusa, bierz do ręki swój miecz świetlny i w drogę. Spraw by na Twój widok drżała cała galaktyka i Rebelia, która chce zniszczyć Gwiazdę Śmierci. Nie pozwól by dobro znów wygrało. Niech cała galaktyka drży na wieść o władcy z Ciemnej Strony Mocy. Idealne przebranie jeśli idziesz na imprezę o tematyce postaci z filmów

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Maul
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!