Kostium Dziecięcy Czarownica Cukierkowa

SKU
W528
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Wspaniała, krótka sukienka, która prawi, że każda dziewczynka przemieni się małą czarownicę. Urocza sukienka z gorsetem i halkami sprawi, ze każda mała dama będzie w niej wyglądać wyjątkowo wspaniale.

Wspaniała, krótka sukienka, która prawi, że każda dziewczynka przemieni się  małą czarownicę. Urocza sukienka z gorsetem i halkami sprawi, ze każda mała dama będzie w niej wyglądać wyjątkowo wspaniale. Weź swojego czarnego kota, wskoczcie na miotłę i latajcie od domu do domu w poszukiwaniu cukierków. Olśniewające przebranie na Andrzejkową zabawę lub straszną Halloweenową noc. W tym kostiumie możesz śmiało ważyć kolorowe eliksiry i podawać je swoim największym wrogom.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Cukierkowa
Twoja ocena