Kostium Dziecięcy Czarownica Bombka

SKU
W527
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Przebranie dla każdej małej damy, która pragnie chodź na chwilę przemienić się w złą czarownicę. Urocza spódniczka, wykonana z kilku warstw materiału nadaje wspaniały kształt całemu strojowi.

Przebranie dla każdej małej damy, która pragnie chodź na chwilę przemienić się w złą czarownicę. Urocza spódniczka, wykonana z kilku warstw materiału nadaje wspaniały kształt całemu strojowi. Doskonałe przebranie na Andrzejkową imprezę oraz straszną noc Halloween. W tym stroju możesz wróżyć z herbacianych fusów, a wrogów częstować magicznymi eliksirami, których rezultatów nie znasz nawet Ty sama. Weź swojego czarnego kota i razem z nim polecieć na miotle na Sabat Czarownic

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Bombka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!