Kostium Dziecięcy Czarownica Bombka

SKU
W527
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie dla każdej małej damy, która pragnie chodź na chwilę przemienić się w złą czarownicę. Urocza spódniczka, wykonana z kilku warstw materiału nadaje wspaniały kształt całemu strojowi.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie dla każdej małej damy, która pragnie chodź na chwilę przemienić się w złą czarownicę. Urocza spódniczka, wykonana z kilku warstw materiału nadaje wspaniały kształt całemu strojowi. Doskonałe przebranie na Andrzejkową imprezę oraz straszną noc Halloween. W tym stroju możesz wróżyć z herbacianych fusów, a wrogów częstować magicznymi eliksirami, których rezultatów nie znasz nawet Ty sama. Weź swojego czarnego kota i razem z nim polecieć na miotle na Sabat Czarownic

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica Bombka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!