Kostium Dziecięcy Czarownica

SKU
W532
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tej uroczej, długiej sukni każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa, zła czarownica. Może zabrać swojego czarnego kota i razem z nim polecieć na miotle na Sabat Czarownic, gdzie w kotle sporządzi upiększający napój z kurzych łapek i skrzydeł nietoperza.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tej uroczej, długiej sukni każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa, zła czarownica. Może zabrać swojego czarnego kota i razem z nim polecieć na miotle na Sabat Czarownic, gdzie w kotle sporządzi upiększający napój z kurzych łapek i skrzydeł nietoperza. W tym wykonanym z miękkiego materiału kostiumie każda dziewczynka będzie czuła się wyluzowana i chętna to czarowania. Wskocz na latającą miotłę i zwiedzaj miasto nocą. Spraw by zapewnić wszystkim koszmarną noc Halloween.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!