Kostium Dziecięcy Czarownica

SKU
W532
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tej uroczej, długiej sukni każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa, zła czarownica. Może zabrać swojego czarnego kota i razem z nim polecieć na miotle na Sabat Czarownic, gdzie w kotle sporządzi upiększający napój z kurzych łapek i skrzydeł nietoperza.

W tej uroczej, długiej sukni każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa, zła czarownica. Może zabrać swojego czarnego kota i razem z nim polecieć na miotle na Sabat Czarownic, gdzie w kotle sporządzi upiększający napój z kurzych łapek i skrzydeł nietoperza. W tym wykonanym z miękkiego materiału kostiumie każda dziewczynka będzie czuła się wyluzowana i chętna to czarowania. Wskocz na latającą miotłę i zwiedzaj miasto nocą. Spraw by zapewnić wszystkim koszmarną noc Halloween.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarownica
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!