Kostium Czarny Kultysta

SKU
W1256
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Odprawiaj czarne msze, przelewaj krew na pentagramie i wywołuj mroczne demony, które nawet w zwykłą noc przestraszą niedowiarków, a w halowe en zrobią istną furorę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Odprawiaj czarne msze, przelewaj krew na pentagramie i wywołuj mroczne demony, które nawet w zwykłą noc przestraszą niedowiarków, a w halowe en zrobią istną furorę W swoim kulcie nie jesteś byle kim. Twoja maska i szata wskazują na Twoją wysoką pozycję. Świętuj błogosławieństwo Twoich bogów i baw się bez ograniczeń przez całą noc. Może Twoją uwagę zwróci, któraś z równie oddanych kultystek? Ten kostium sprawi, że staniesz się liderem nie tylko kultu, ale również każdej imprezy Halloween.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czarny Kultysta
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!