Kostium Dziecięcy Wschodnia Księżniczka

SKU
W693
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie idealne na przedstawienia i baliki o tematyce „kraje świata”. W tym uroczym stroju każda dziewczynka przemieni się w prawdziwą mieszkankę Chin. Wystarczy zrobić śmieszną minę i już będzie nie do poznania.

Przebranie idealne na przedstawienia i baliki o tematyce „kraje świata”. W tym uroczym stroju każda dziewczynka przemieni się w prawdziwą mieszkankę Chin. Wystarczy zrobić śmieszną minę i już będzie nie do poznania. Zapleć kok, włóż w niego pałeczki i od razu będziesz wyglądać wyjątkowo, dzięki temu zyskasz niepowtarzalny orientalny smak. Możesz się przenieść na drugi kraniec świata bez wychodzenia z domu. Strój ten nada się świetnie na spektakle teatralne, imprezę urodzinową czy zabawę karnawałową.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wschodnia Księżniczka
Twoja ocena