Kostium Chewbacca Deluxe

SKU
W427
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Zostań legendarnym Wookiem i w stroju Chewbacci wraz ze swoim kompanem Hanem Solo i piękną księżniczką Leią pokonajcie Imperium.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań legendarnym Wookiem i w stroju Chewbacci wraz ze swoim kompanem Hanem Solo i piękną księżniczką Leią pokonajcie Imperium. Lataj na super szybkich maszynach, strzelaj z laserowego pistoletu i udowodnij, że Twój wygląd to tylko pozory, a posiadasz w sobie drapieżny, zwierzęcy charakter. Zrób wrażenie na wszystkich znajomych, a z pewnością zostaniesz okrzyknięty królem imprezy. Doskonałe przebranie dla fanów sagi „Gwiezdne Wojny” oraz imprezy w filmowym stylu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Chewbacca Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!