Kostium Chewbacca Deluxe

SKU
W427
Ocena:
100%
Wypożycz:
160,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań legendarnym Wookiem i w stroju Chewbacci wraz ze swoim kompanem Hanem Solo i piękną księżniczką Leią pokonajcie Imperium.

Zostań legendarnym Wookiem i w stroju Chewbacci wraz ze swoim kompanem Hanem Solo i piękną księżniczką Leią pokonajcie Imperium. Lataj na super szybkich maszynach, strzelaj z laserowego pistoletu i udowodnij, że Twój wygląd to tylko pozory, a posiadasz w sobie drapieżny, zwierzęcy charakter. Zrób wrażenie na wszystkich znajomych, a z pewnością zostaniesz okrzyknięty królem imprezy. Doskonałe przebranie dla fanów sagi „Gwiezdne Wojny” oraz imprezy w filmowym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Chewbacca Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!