Kostium Dziecięcy Błazen Demon Zielony

SKU
W520
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju przebranie na Halloween. W tym stroju błazna możesz chodzić od domu do domu, straszyć sąsiadów i zbierać mnóstwo słodyczy. Z pewnością nikt Cię nie rozpozna w tę ciemną i straszną noc.

Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju przebranie na Halloween. W tym stroju błazna możesz chodzić od domu do domu, straszyć sąsiadów i zbierać mnóstwo słodyczy. Z pewnością nikt Cię nie rozpozna w tę ciemną i straszną noc.  Jeżeli lubisz czarny humor i czarną komedię to przebranie Błazna Demona jest idealnym strojem na każdą zabawę Halloweenową. Przestrasz najmłodszych tak, że prawie zemdleją, a dorosłych przypraw o zawał i palpitację serca. Niech powróci strach znany z koszmarów.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Błazen Demon Zielony
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!