Kostium Dziecięcy Biedronka Sukienka

SKU
W928
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocza sukienka dla każdej małej damy. Zostań mieszkańcem pól i łąk. Zachwycaj wszystkich swoim kolorem i kropeczkami. I spraw, że dzieci będą myślały, że spełniasz życzenia. Może jedno spełni się nawet tobie.

Urocza sukienka dla każdej małej damy. Zostań mieszkańcem pól i łąk. Zachwycaj wszystkich swoim kolorem i kropeczkami. I spraw, że dzieci będą myślały, że spełniasz życzenia. Może jedno spełni się nawet tobie. W stroju biedronki poczujesz się jak lekki, wiosenny owad. Lataj z kwiatka na kwiatek i z listka na listek, poznaj naturę od środka i poczuj się prawdziwą częścią ekosystemu. Zwalczaj szkodniki i pomagaj w ogródkowych uprawach. Możesz też umyć skrzydełka i wraz z innymi owadami w swoich odświętnych strojach udać się na karnawałowy bal.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Biedronka Sukienka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!