Kostium Dziecięcy Biedronka Sukienka

SKU
W928
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza sukienka dla każdej małej damy. Zostań mieszkańcem pól i łąk. Zachwycaj wszystkich swoim kolorem i kropeczkami. I spraw, że dzieci będą myślały, że spełniasz życzenia. Może jedno spełni się nawet tobie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocza sukienka dla każdej małej damy. Zostań mieszkańcem pól i łąk. Zachwycaj wszystkich swoim kolorem i kropeczkami. I spraw, że dzieci będą myślały, że spełniasz życzenia. Może jedno spełni się nawet tobie. W stroju biedronki poczujesz się jak lekki, wiosenny owad. Lataj z kwiatka na kwiatek i z listka na listek, poznaj naturę od środka i poczuj się prawdziwą częścią ekosystemu. Zwalczaj szkodniki i pomagaj w ogródkowych uprawach. Możesz też umyć skrzydełka i wraz z innymi owadami w swoich odświętnych strojach udać się na karnawałowy bal.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Biedronka Sukienka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!