Kostium Dziecięcy Biedroneczka Kropeczka

SKU
W926
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

W tym uroczym przebraniu każda dziewczynka będzie wyglądać jak mała biedroneczka, która prosto z źdźbła trawy poleciała na bal przebierańców o tematyce zwierząt.

W tym uroczym przebraniu każda dziewczynka będzie wyglądać jak mała biedroneczka, która prosto z źdźbła trawy poleciała na bal przebierańców o tematyce zwierząt. W tym stroju i ty przylecisz na dziecięce wezwanie: "biedroneczko leć do chleba przynieś mi kawałek chleba". W uroczej czerwonej sukience w czarne kropeczki, z siatkowymi skrzydełkami i czułkami na opasce zostaniesz najładniejszą biedroneczką w okolicy. W tym stroju możesz wyruszyć na łąkę albo na szkolny balik w tematyce zwierząt.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Biedroneczka Kropeczka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!