Kostium Dziecięcy Biedroneczka

SKU
W927
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tym uroczym przebraniu każda dziewczynka będzie wyglądać jak mała biedroneczka, która prosto z źdźbła trawy poleciała na bal przebierańców o tematyce zwierząt.

W tym uroczym przebraniu każda dziewczynka będzie wyglądać jak mała biedroneczka, która prosto z źdźbła trawy poleciała na bal przebierańców o tematyce zwierząt. Gdy tylko zaczyna się wiosna, pojawiasz się i Ty. Czerwona sukieneczka w czarne kropki, zwinne skrzydełka i czułki - to Twoje znaki rozpoznawcze. Zamiast ruszać na wagary razem z innymi owadami z klasy wskoczcie w odświętne stroje i urządźcie bal dla wszystkich wiosennych owadów z okolicy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Biedroneczka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!