Kostium Biały Baron Deluxe

SKU
W1238
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
200,00 zł
3 doby

W tym stroju poczujesz się iście szlachecko. Zostań eleganckim i wytwornym baronem przy którym miękną kobiece serca, a spojrzenia zazdrosnych mężów będą Ci towarzyszyć na długi czas

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju poczujesz się iście szlachecko. Zostań eleganckim i wytwornym baronem przy którym miękną kobiece serca, a spojrzenia zazdrosnych mężów będą Ci  towarzyszyć na długi czas Biały kolor Ci nie straszny, w końcu nie pałasz się żadną pracą. Z laseczką pod bokiem jesteś ikoną stylu i wzorem usposobienia dla innych bogaczy. Najlepszym tłem dla Twojego ubioru są pałacowe przepychy i zamkowe sale. Ten bogaty kostium idealnie sprawdzi się na balu w tematyce baroku.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Biały Baron Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!