Kostium Bałwanek

SKU
W255
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Gdy na dworze mróz szczypie w nosy, a śnieg mimo to nie chce spaść. Gdy pod dachem tworzą się długie sople z zamarzniętej wody. Ty możesz przynieść odrobinę śniegu w przebraniu nowoczesnego bałwana.

Przebranie idealne na zimową porę. Gdy na dworze mróz szczypie w nosy, a śnieg mimo to nie chce spaść. Gdy pod dachem tworzą się długie sople z zamarzniętej wody. Ty możesz przynieść odrobinę śniegu w przebraniu nowoczesnego bałwana. Nie jesteś co prawda okrągły, ale też masz kapelusz i szalik. Zaskocz wszystkich znajomych na imprezie i nie stój jak bałwan, a baw się do białego rana. Dzięki swoim węglowym guzikom rozpal atmosferę do czerwoności. Spraw, by wywołać uśmiech na twarzy każdego gościa. Idealne przebranie na grudniową imprezę oraz zimowe przedstawienie dla najmłodszych

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Bałwanek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!