Kostium Bałwanek

SKU
W255
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Gdy na dworze mróz szczypie w nosy, a śnieg mimo to nie chce spaść. Gdy pod dachem tworzą się długie sople z zamarzniętej wody. Ty możesz przynieść odrobinę śniegu w przebraniu nowoczesnego bałwana.

Przebranie idealne na zimową porę. Gdy na dworze mróz szczypie w nosy, a śnieg mimo to nie chce spaść. Gdy pod dachem tworzą się długie sople z zamarzniętej wody. Ty możesz przynieść odrobinę śniegu w przebraniu nowoczesnego bałwana. Nie jesteś co prawda okrągły, ale też masz kapelusz i szalik. Zaskocz wszystkich znajomych na imprezie i nie stój jak bałwan, a baw się do białego rana. Dzięki swoim węglowym guzikom rozpal atmosferę do czerwoności. Spraw, by wywołać uśmiech na twarzy każdego gościa. Idealne przebranie na grudniową imprezę oraz zimowe przedstawienie dla najmłodszych

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Bałwanek
Twoja ocena