Kostium Dziecięcy Bałwanek

SKU
W254
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jeżeli na dworze pogoda nie dopisuje, gdy mróz szczypie w uszy, a mimo to nie można pójść na sanki, bo śniegu brak, możesz przemienić się w bałwanka i przynieść odrobinę mroźnej zimy na szkolny bal lub przedstawienie.

Urocze przebranie dla każdego dziecka. Jeżeli na dworze pogoda nie dopisuje, gdy mróz szczypie w uszy, a mimo to nie można pójść na sanki, bo śniegu brak, możesz przemienić się w bałwanka i przynieść odrobinę mroźnej zimy na szkolny bal lub przedstawienie. Załóż szalik i kapelusz. Umyj marchewkowy nos i wyruszaj na zabawę. W kostiumie bałwanka podbijesz serce na niejednym grudniowym występie oraz jasełkowym przedstawieniu. Udowodnij, że bałwanki potrafią się świetnie bawić i rozgrzać atmosferę do czerwoności, a dobra zabawa nie jest taka straszna i z pewnością nie grozi Ci roztopienie się. Masz przecież śliczny szaliczek dzięki, któremu choroba Cię nie złapie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Bałwanek
Twoja ocena