Kostium Dziecięcy Bałwanek

SKU
W254
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jeżeli na dworze pogoda nie dopisuje, gdy mróz szczypie w uszy, a mimo to nie można pójść na sanki, bo śniegu brak, możesz przemienić się w bałwanka i przynieść odrobinę mroźnej zimy na szkolny bal lub przedstawienie.

Urocze przebranie dla każdego dziecka. Jeżeli na dworze pogoda nie dopisuje, gdy mróz szczypie w uszy, a mimo to nie można pójść na sanki, bo śniegu brak, możesz przemienić się w bałwanka i przynieść odrobinę mroźnej zimy na szkolny bal lub przedstawienie. Załóż szalik i kapelusz. Umyj marchewkowy nos i wyruszaj na zabawę. W kostiumie bałwanka podbijesz serce na niejednym grudniowym występie oraz jasełkowym przedstawieniu. Udowodnij, że bałwanki potrafią się świetnie bawić i rozgrzać atmosferę do czerwoności, a dobra zabawa nie jest taka straszna i z pewnością nie grozi Ci roztopienie się. Masz przecież śliczny szaliczek dzięki, któremu choroba Cię nie złapie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Bałwanek
Twoja ocena