Kostium Astronauta

SKU
W641
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój astronauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez.

Strój astronauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez. Wyrusz w podróż do jasno świecących gwiazd. Zjadaj latające posiłki i steruj ogromną rakietą. Rób kosmiczne zdjęcia i udowodnij, że Ziemia wcale nie jest płaska. Idealny strój na imprezę w kosmicznym klimacie oraz przedstawienie dla fanów astronomicznego świata. Doskonała okazja by sprawdzić się w ekstremalnych warunkach

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Astronauta
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!