Kostium Astronauta

SKU
W641
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Strój astronauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Strój astronauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez. Wyrusz w podróż do jasno świecących gwiazd. Zjadaj latające posiłki i steruj ogromną rakietą. Rób kosmiczne zdjęcia i udowodnij, że Ziemia wcale nie jest płaska. Idealny strój na imprezę w kosmicznym klimacie oraz przedstawienie dla fanów astronomicznego świata. Doskonała okazja by sprawdzić się w ekstremalnych warunkach