Kostium Arab Deluxe

SKU
W1235
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Idealne przebranie na imprezę w stylu narodów świata. Zaskocz znajomych tym niecodziennym strojem i wskocz na imprezę niczym dżin z Alladyna.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Idealne przebranie na imprezę w stylu narodów świata. Zaskocz znajomych tym niecodziennym strojem i wskocz na imprezę niczym dżin z Alladyna. Twoja pięknie zdobiona szata idealnie wpasuje się w styl pięknego pałacu w którym mieszkasz i urządzasz najlepsze imprezy. Twoje bogactwo jest niewątpliwie niemałe, przez co możesz pozwolić sobie na picie najlepszego alkoholu, a przy Twoim boku są piękne kobiety haremu. Ten kostium pozwoli przenieść Ci się wprost w świat baśni tysiąca i jednej nocy. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Arab Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!