Kostium Żyrafa

SKU
W1045
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań żyrafą chodź na jeden dzień. Swoją długą szyją dosięgaj liści nawet z najwyższych drzew. Z daleka wypatruj znajomych i wybierz się na imprezę w stylu zwierząt lub maskotek.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zostań żyrafą chodź na jeden dzień. Swoją długą szyją dosięgaj liści nawet z najwyższych drzew. Z daleka wypatruj znajomych i wybierz się  na imprezę w stylu zwierząt lub maskotek. Poczuj się jak mieszkaniec dzikiej Afryki w łaciatej odsłonie. Przemierzaj stepy w poszukiwaniu wodopoju, w końcu to Ty wypatrzysz go jako pierwszy. Dzięki Twojej długiej szyi będziesz w stanie zaprzyjaźnić się nawet z małpami z najwyższych gałęzi, a kto wie, może wieczorem zaproszą Cię na swoją afrykańską imprezę, tylko nie zapomnij założyć najlepszego kostiumu!

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!