Kostium Mroczna Burleska

SKU
W1251
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Ta suknia jest stworzona do bycia na scenie w światłach reflektorów. W tej kreacji z pewnością spojrzeń zazdrosnych koleżanek nie będzie końca, a zabawa będzie trwała do białego świtu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Ta suknia jest stworzona do bycia na scenie w światłach reflektorów. W tej kreacji z pewnością spojrzeń zazdrosnych koleżanek nie będzie końca, a zabawa będzie trwała do białego świtu Po zejściu ze sceny stań się uwodzicielską wampirzycą i kuś swoimi wdziękami przyszłe ofiary. Twoja uroda i młody wygląd to tylko niektóre z zalet, które na pewno wykorzystasz, aby osiągnąć swój cel. Kostium idealnie nadaje się na zabawy w okresie Halloween lub w stylu steampunk.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!