Kostium Pani Krasnalowa

SKU
W204
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Czy to mały leśny skrzat, który dogląda roślin, aby pięknie rosły, czy też ogrodowy krasnoludek, który za dnia udaje posąg, a w nocy przegania szkodniki i dogląda grządek?

Czy to mały leśny skrzat, który dogląda roślin, aby pięknie rosły, czy też ogrodowy krasnoludek, który za dnia udaje posąg, a w nocy przegania szkodniki i dogląda grządek? W tym uroczym przebraniu możesz być i jednym i drugim, a być może wypatrzy Ci jakiś przystojny krasnal i razem będziecie mogli psocić. Pomagaj ogrodowym zwierzakom i owadom w ich codziennych ale trudnych czynnościach. Pomóż małemu żuczkowi obrócić się z plecków na nóżki, jaskółce uwić gniazdo z wiosennego błotka, a bajecznie kolorowym motylom zrobić dzbanki na ich pyszny nektar. Doskonałe przebranie na wiosenne przedstawienie oraz bajkowy występ

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pani Krasnalowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!