Kostium Pani Krasnalowa

SKU
W204
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Czy to mały leśny skrzat, który dogląda roślin, aby pięknie rosły, czy też ogrodowy krasnoludek, który za dnia udaje posąg, a w nocy przegania szkodniki i dogląda grządek?

Czy to mały leśny skrzat, który dogląda roślin, aby pięknie rosły, czy też ogrodowy krasnoludek, który za dnia udaje posąg, a w nocy przegania szkodniki i dogląda grządek? W tym uroczym przebraniu możesz być i jednym i drugim, a być może wypatrzy Ci jakiś przystojny krasnal i razem będziecie mogli psocić. Pomagaj ogrodowym zwierzakom i owadom w ich codziennych ale trudnych czynnościach. Pomóż małemu żuczkowi obrócić się z plecków na nóżki, jaskółce uwić gniazdo z wiosennego błotka, a bajecznie kolorowym motylom zrobić dzbanki na ich pyszny nektar. Doskonałe przebranie na wiosenne przedstawienie oraz bajkowy występ

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pani Krasnalowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!