Kostium Bawarka 2

SKU
W692
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

W tym kostiumie poczujesz się jak na prawdziwym Oktoberfest. Nie ważne czy impreza odbywać się będzie w Niemczech, Czechach czy w Polsce. Wszędzie wyglądać będziesz jak prawdziwa dziewczyna z Bawarii.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

W tym kostiumie poczujesz się jak na prawdziwym Oktoberfest. Nie ważne czy impreza odbywać się będzie w Niemczech, Czechach czy w Polsce. Wszędzie wyglądać będziesz jak prawdziwa dziewczyna z Bawarii. Napij się najlepszego piwa na świecie, jodłuj z przyjaciółmi i zatańcz na stole. Spraw by znajomi jedynie patrząc na Ciebie poczuli klimat bawarskich pagórków. Stuknijcie się kuflami i poczujcie klimat prawdziwego Oktoberfest. W swoim kostiumie oczarujesz wszystkich Bawarczyków a bawarska impreza pozostanie w waszej pamięci na długo.