Kostium Żukosoczek Kobieta Kombinezon

SKU
W1158

Strój idealnie pasujący w duecie z Żukosoczkiem. Zaskocz wszystkich znajomych strojem z lat dzieciństwa. Przestrasz wszystkich niedowiarków w te Halloweenową noc.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój idealnie pasujący w duecie z Żukosoczkiem. Zaskocz wszystkich znajomych strojem z lat dzieciństwa. Przestrasz wszystkich niedowiarków w te Halloweenową noc. Pomóż swojemu partnerowi w przepędzaniu niechcianych lokatorów z domu przesympatycznych duchów. Gdy już pomożecie odzyskać im dom, zorganizujcie tam spektakularną imprezę. Szalona fryzura i pasiasta sukienka sprawią, że wpasujesz się w klimat każdej zwariownej halloweenowej zabawy. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!