Kostium Zakonnica Mniszka

SKU
W1188
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym stroju każdy parafianin straci dla Ciebie głowę. Możesz się modlić, odmawiać różaniec lub bawić się doskonale na imprezie z księżmi i parafianami. Oczywiście przy herbatce na zakrystii.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju każdy parafianin straci dla Ciebie głowę. Możesz się modlić, odmawiać różaniec lub bawić się doskonale na imprezie z księżmi i parafianami. Oczywiście przy herbatce na zakrystii. Żyjąc w klasztorze, zapomniałaś pewnie jak to jest bawić się i śmiać z ludźmi. Może minęłaś się z powołaniem i powinnaś zamienić  ciche i spokojne życie duchowne w zakonie na niesienie radości i dobra poprzez uczestnictwo w zabawach. Zakładając ten kostium idealnie wpasujesz się w bal o tematyce religijnej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zakonnica Mniszka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!