Kostium Dziecięcy Wróżka Z Bajki

SKU
W238
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie rodem z bajek Disneya. Zostań matką chrzestną jednej z księżniczek z bajki i spraw by jej życie było spokojne i piękne.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przebranie rodem z bajek Disneya. Zostań matką chrzestną jednej z księżniczek z bajki i spraw by jej życie było spokojne i piękne. Niech żadne troski nie spędzają jej snu z powiek. Odganiaj złe myśli i spraw, aby w odpowiednim czasie znalazła swojego księcia z bajki. Wciel się w jedną trzech wróżkowych ciotek, które pilnowały małej Aurory. Swoimi czarami oczaruj dzieciństwo swojej podopiecznej i spraw, by nie stała się jej krzywda. Każde niebezpieczeństwo niweluj za pomocą czarodziejskiej różdżki, a z pewnością zostaniesz okrzyknięta najbardziej opiekuńczym skrzatem w zaczarowanym lesie