Kostium Dziecięcy Wróżka Fioletowa

SKU
W237
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocza sukienka dla najmłodszych dziewczynek. W tym stroju zostaniesz prawdziwą wróżką, która może pomóc jednej z baśniowych księżniczek wybrać się na bal i poznać tam księcia z bajki.

Urocza sukienka dla najmłodszych dziewczynek. W tym stroju zostaniesz prawdziwą wróżką, która może pomóc jednej z baśniowych księżniczek wybrać się na bal i poznać tam księcia z bajki. Wyczaruj dla niej najpiękniejsze kryształowe buciki i patrz jak wspaniale się bawi. Jako mała wróżka unosząca się dzięki niewielkim skrzydełkom – pomagaj swoim małym leśnym i polnym zwierzakom w codziennych czynnościach. Zaopiekuj się małymi króliczkami przykrywając je ciepłym siankiem, pomóż jeżowi zanieść ciężkie jabłko do jego domku, a pszczołom przynieś garnuszek na kwiatowy nektar. Doskonałe przebranie na bajkowe przyjęcie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wróżka Fioletowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!