Kostium Dziecięcy Wróżka Fioletowa

SKU
W237
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza sukienka dla najmłodszych dziewczynek. W tym stroju zostaniesz prawdziwą wróżką, która może pomóc jednej z baśniowych księżniczek wybrać się na bal i poznać tam księcia z bajki.

Urocza sukienka dla najmłodszych dziewczynek. W tym stroju zostaniesz prawdziwą wróżką, która może pomóc jednej z baśniowych księżniczek wybrać się na bal i poznać tam księcia z bajki. Wyczaruj dla niej najpiękniejsze kryształowe buciki i patrz jak wspaniale się bawi. Jako mała wróżka unosząca się dzięki niewielkim skrzydełkom – pomagaj swoim małym leśnym i polnym zwierzakom w codziennych czynnościach. Zaopiekuj się małymi króliczkami przykrywając je ciepłym siankiem, pomóż jeżowi zanieść ciężkie jabłko do jego domku, a pszczołom przynieś garnuszek na kwiatowy nektar. Doskonałe przebranie na bajkowe przyjęcie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wróżka Fioletowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!