Kostium Więźniarka Zombie

SKU
W629
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Właśnie to się dzieje, gdy do więzienia wedrze się horda zombie. Wszyscy w środku zostają zainfekowani i nawet kraty ich nie powstrzymają. Tłum zombie więźniów zbliża się już do miasta. Połyskują kajdanki i dzwonią łańcuchy, a oni pragną zjeść twój mózg.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Właśnie to się dzieje, gdy do więzienia wedrze się horda zombie. Wszyscy w środku zostają zainfekowani i nawet kraty ich nie powstrzymają. Tłum zombie więźniów zbliża się już do miasta. Połyskują kajdanki i dzwonią łańcuchy, a oni pragną zjeść twój mózg. Jakże pyszny może być mózg strażnika, który pilnuje Twojej celi. Sprawdź to już dziś. W tym przebraniu możesz śmiało pójść na imprezę pełną ludzi z Twojego więzienia. Niesiona zapachem świeżej krwi oraz soczystych organów spraw by dobra zabawa trwała do białego rana

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!