Kostium Dziecięcy Wampirzyca Skrzydlata

SKU
W616
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Każdy wie, że prawdziwy nietoperz w każdej chwili może przeistoczyć się w krwiożerczego, mrocznego wampira. Tobie jednak ta transformacja nieco się nie udała i nawet pod cielesną postacią pozostają Ci skrzydła, ale to nic, bo i tak nadal łakniesz ciepłej, czerwonej krwi i nadal śpisz w zamkowych lochach, szczelnie zamknięta w trumnie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Każdy wie, że prawdziwy nietoperz w każdej chwili może przeistoczyć się w krwiożerczego, mrocznego wampira. Tobie jednak ta transformacja nieco się nie udała i nawet pod cielesną postacią pozostają Ci skrzydła, ale to nic, bo i tak nadal łakniesz ciepłej, czerwonej krwi i nadal śpisz w zamkowych lochach, szczelnie zamknięta w trumnie. Przebranie idealne na każdą imprezę Halloween. Możesz straszyć ludzi i zbierać cukierki w sąsiednich domach. Możesz też zamienić się w nietoperza i przemierzać ulice miasta w poszukiwaniu odkrytych szyj, w które będziesz mogła się wgryźć i wyssać z nich krew. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca Skrzydlata
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!