Kostium Dziecięcy Wampirzyca Skrzydlata

SKU
W616
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Każdy wie, że prawdziwy nietoperz w każdej chwili może przeistoczyć się w krwiożerczego, mrocznego wampira. Tobie jednak ta transformacja nieco się nie udała i nawet pod cielesną postacią pozostają Ci skrzydła, ale to nic, bo i tak nadal łakniesz ciepłej, czerwonej krwi i nadal śpisz w zamkowych lochach, szczelnie zamknięta w trumnie.

Każdy wie, że prawdziwy nietoperz w każdej chwili może przeistoczyć się w krwiożerczego, mrocznego wampira. Tobie jednak ta transformacja nieco się nie udała i nawet pod cielesną postacią pozostają Ci skrzydła, ale to nic, bo i tak nadal łakniesz ciepłej, czerwonej krwi i nadal śpisz w zamkowych lochach, szczelnie zamknięta w trumnie. Przebranie idealne na każdą imprezę Halloween. Możesz straszyć ludzi i zbierać cukierki w sąsiednich domach. Możesz też zamienić się w nietoperza i przemierzać ulice miasta w poszukiwaniu odkrytych szyj, w które będziesz mogła się wgryźć i wyssać z nich krew. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca Skrzydlata
Twoja ocena