Kostium Dziecięcy Wampirzyca Dworska

SKU
W613
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie prawdziwej, mrocznej damy dworu. Za dnia śpisz w swojej trumnie w mrocznym zamku, by wieczorem móc wyruszyć na łowy. Wszyscy wiedzą, że przy tobie należy być martwym, bo z każdego żywego wyssiesz krew do ostatniej kropli i sprawisz, że nawet najżywsza osoba stanie się bladym cieniem samego siebie.

Przebranie prawdziwej, mrocznej damy dworu. Za dnia śpisz w swojej trumnie w mrocznym zamku, by wieczorem móc wyruszyć na łowy. Wszyscy wiedzą, że przy tobie należy być martwym, bo z każdego żywego wyssiesz krew do ostatniej kropli i sprawisz, że nawet najżywsza osoba stanie się bladym cieniem samego siebie. Możesz przez całe wieki wysysać krew z szyi zakochanych w tobie chłopców, a nikt nie będzie podejrzewał że twoje blade lico i dziecięce spojrzenie skrywa zimne, krwiożercze serce. Przebranie doskonale na imprezę Halloween

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wampirzyca Dworska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!