Kostium Wampirzyca Burleska

SKU
W609
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań wampirzycą straszącą na scenie. Zawładnij bijącymi sercami, wgryź się w szyje klientów i niech nikt nie podejrzewa, że to ta urocza tancerka jest tak krwiożerczym potworem. Za kurtyną z piór i falban błyszczą białe kły.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań wampirzycą straszącą na scenie. Zawładnij bijącymi sercami, wgryź się w szyje klientów i niech nikt nie podejrzewa, że to ta urocza tancerka jest tak krwiożerczym potworem. Za kurtyną z piór i falban błyszczą białe kły. W tym stroju zostaniesz okrzyknięta najmroczniejszą królową parkietu. Zaskocz wszystkich zamieniając się w nietoperza i pod osłoną nocy zwiedzaj miasto w poszukiwaniu swoich wrogów, których krew smakuje najlepiej

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!